VZKAZYPoslední zpráva prof. Zeita  30.07.2021, 22:41:48
Tady profesor Zejt. Už jsem vše pochopil. Správné složení časových symbolů otevírá spojení do jiné časové linie. Mé přístroje zaznamenaly, že časová stáze se pomalu otevírá. K přechodu dojde o půlnoci. Gratuluji vám. A mám pro vás dobrou zprávu: Časová stáze je natolik silná, že dokáže přenést i další lidi okolo vás. Za vaši snahu vám zasílám drobné odměny a památku na toto společné putování časem. Vše bude tedy dobré. Alespoň u vás. Já odcházím zahanben. Mýlil jsem se. Docente Time převezměte prosím mé místo. Žák překonal svého učitele. Už mě nepotřebujete. Já využiji časovou stázi a odcházím za poznáním budoucnosti. Snad se nám všem bude dařit. Toto je poslední zpráva. Neshledanou přátelé.  

Zpráva prof. Zeita č. 18  30.07.2021, 22:40:44
Tady profesor Zejt. Už jsme blízko k vystoupení z časové smyčky. Zaznamenal jsem již všechny časové symboly. K návratu do naší časové linie je nutné použít všechny symboly a správně je poskládat. Všechny symboly ale může mít jen tým, který získal nejvíce času. Zdá se, že ostatní zůstanou v chodbách času zatím uvězněni. Pospěšte, ať linii času napravíte. Snad se brzy potkáme. Konec osmnácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 17  30.07.2021, 22:40:11
Tady profesor Zejt. Přesunul jsem se do roku 2014 a antického Řecka, kde právě probíhají olympijské hry. O čest a slávu tu soupeří Sparta, Delphi, Athény, Korynth, Théby a Olympia. Na průběh her dohlížejí bohové v čele se samotným Diem. Božská přítomnost je všudypřítomná a silně ovlivňuje časové pole. Konec sedmnácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 16  30.07.2021, 22:38:24
Profesor Zejt hlásí zásadní objev. Při časové stázi jsem zaznamenal další symboly. Už mi dávají smysl. Symboly jsou klíčem do dalšího rozměru, který umožňuje cestovat v čase. Časová stáze se dá řídit. Faraonova kletba využívá kombinaci těchto symbolů. Pro zlomení kletby je potřeba všechny symboly správně poskládat. Tím se otevře propojení do časové dimenze a bude možné se vrátit do našeho času. Docente Time, symboly posílám, proveďte analýzu. Konec šestnácté zprávy  

Zpráva prof. Zeita č. 15  29.07.2021, 16:40:29
Hlásí se profesor Zejt. Zaznamenávám silné fluktuace časového pole. Zdroj anomálie musí být blízko. Jsem v nedávné historii, píše se rok 2020. Archeologické expedice Thesaurus, Victoria, Discovery, Sakkára, Prometheus a Aventura ojevují a prozkoumávají archeologická naleziště. Někteří jsou nerozvážní a v honbě za převratnými objevy klesá jejich ostražitost. Zrovna objevili hrobku staroegyptskéo faraona. Hrobka je plná nástrah a je kolem ní tajemná kletba. Docente Time, postupujte extrémně opatrně. Je potřeba zabránit opětovné aktivaci těchto sil. Konec patnácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 14  29.07.2021, 16:38:52
Tady profesor Zejt. Kalendář ukazuje rok 2012 a já se ocitl v říši pohádek. Pohádková říše je ohrožena, zlý čaroděj využívá toho, že lidé přestávají věřit v existenci pohádek. Čtyři odvážné družiny se snaží získat kouzelnou manu, aby čaroděje přemohli a pohádkovou říši zachránili. Družiny přísluší k základním elementům. Za oheň jsou tu Flamingos, za vodu Neptuni, za vítr Rytíři okřídleného řádu a za zemi Zlaté listy. Kouzla mají silný vliv na časoprostor. Konec čtrnácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 13  29.07.2021, 16:37:14
Profesor Zejt se hlásí z roku 2016. V okolí řádí posádky pirátských lodí Krakenův koráb, Modrá apokalypsa, Zelená střela, Hammerhead, Nautilus a Stříbrná rybka. Piráti pořádají nebezpečné výpravy po moři a hledají tajemný artefakt. Všemu velí kapitán Modrovous. Záměry kapitána Modrovouse jsou nejasné. Mějte se před ním na pozoru. Konec třinácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 11 a 12  27.07.2021, 00:29:24
Hlásí se profesor Zejt, tentokrát z roku 2017 a fantastického světa Julese Verenea. Věda a průmysl zažívají překotný vývoj. Lidstvo ovšem ohrožuje šílený kolega profesor Tapír. Zabránit se mu v tom snaží Radioaktivní potkani, Blue light, Desítka v plamenech, Nautilus, Ocelová srdce a L.U.R. V okolí se těží vzácný minerál, který má mnohá využití. Docente Time, bylo by vhodné získat jeho vzorky. Obrazový materiál připojuji. Konec jedenácté zprávy. Docente Time, lokalizoval jsem naleziště vzácného nerostu. Souřadnice raději zasílám zakódované, aby se nedostaly do nepovolaných rukou. Konec dvanácté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 10  25.07.2021, 23:04:03
Profesor Zejt pro docenta Tima a cestovatele v čase. Při přechodu časoprostorem jsem opět zaznamenal pravidelně se objevující tajemné symboly. Čím déle jsem byl v časové stázi, tím více symbolů jsem mohl vidět. Záznam posílám, proveďte analýzu. Konec desáté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 9  25.07.2021, 23:03:04
Tady je profesor Zejt. Dostal jsem se do roku 2015 a prostředí detektivní školy Scotland Yard. Detektivní kanceláře mezi sebou soupeří v boji proti zločinu. Jsou tu Perryho parťáci, LSD, Beng Kids, Detektivní esa, Šifrátoři a Big Bang Gang. Detektivové podstupují náročný detektivní výcvik a řeší nejrůznější případy. Jen těm nejlepším se ale může podařit zneškodnit nebezpečného fantoma, známého pod jménem Old&Rich. Konec deváté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 8  25.07.2021, 23:00:57
Hlásí se profesor Zejt. Proběhl časový skok do roku 2018. Ocitl jsem se na ostrově trosečníků. Trosečníci vytvořili dvě skupiny: Tabon a Majon. Potom se rozdělili na Kikudžu, Bajon, Boran, Kambu, Samburu a Bantu. Bojuje se o vliv na ostrově, každý se snaží uzmout větší území a ubránit ho před ostatními. Kmenová rada rozhoduje o osudu skupin. Opět sbírám obrazový materiál a posílám ho k analýze. Konec osmé zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 7  23.07.2021, 17:32:57
Profesor Zejt pro cestovatele v čase: Časový skok do roku 2013. Kosmická průzkumná jednotka, neboli KOPR, provádí průzkum vesmíru. Jsou tu Starberries, Planeťáci, Meteorojdi, Independence, Pink Enterprise a Dark stars. Chod na hlavní stanici řídí CML - centrální mozek lidstva. Právě se chystá vystřelení meziplanetárních raket do vesmíru. Možná, že i tam můžeme nalézt odpovědi na časovou anomálii. Konec sedmé zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 6  23.07.2021, 09:54:54
Profesor Zejt hlásí významný objev. Egyptské hieroglyfy vydaly svá tajemství. Opakováním historie lze získat drahocenné vteřiny pro návrat do naší časové linie. Není to ale tak jednoduché. Každých několik vteřin se v časoprostoru objevují tajemné symboly, které budou k návratu nezbytné. První symboly jsem zaznamenal a zasílám k analýze. Domnívám se, že symboly půjde použít jen jednou. Konec šesté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 5  23.07.2021, 09:54:15
Tady profesor Zejt. Nestabilita časové stáze sílí. Ocitl jsem se v roce 2019, který je propojen se starověkým Egyptem. Vypadá to, že vše souvisí se vším. O vliv soupeří města Théby, Abydos, Memfis, Heliopolis, Luxor a Karnak. Probíhá stavba pyramid a rozvoj měst. Faraon s vezírem mají velkou moc. Jsou tu neznámé síly, které ovlivňují čas. Docente Time, postupujte obezřetně, ať plynutí času nenarušíte. Podstata anomálie se jistě brzy vyjasní. Konec páté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 4  22.07.2021, 00:28:51
Profesor Zeit hlásí další časový skok. Kalendář ukazuje na rok 2011, ale vypadá to tu jako na divokém západě. První dobrodruzi zakládají městečko Golden Bay City. Jsou tu Ohniví kojoti, Strážci západu, Full Moon Valley a Tequilla Town. V okolí se rýžuje zlato a poštu přiváží dostavník. Na vše dohlíží nejvyšší šerif a jeho pomocníci. Docente Time, při přechodu časovou stází jsem zaznamenal zvláštní symboly. Mají souvislost se získaným časem navíc. Proveďte analýzu, ale buďte opatrný. Časová anomálie může být nestabilní a umožní návrat jen těm nejrychlejším. Symboly jistě budou důležité. Konec čtvrté zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 3  20.07.2021, 23:40:58
Tady profesor Zeit. Dostal jsem se do nejstarší minulosti. Je rok 2009. Skupinky chlapců a dívek soupeří o vliv nad Stínadly a snaží se rozluštit záhadu hlavolamu. Vidím Modrou Hvězdu, Uctívače ginga, Rezavé klíče a Žluté květy. Ježka v kleci má ale tajemný Široko. Souboj o cenné vteřiny probíhá i na vodě. Posílám další obrazový materiál. Docente Time, opakování historie ovlivňuje budoucnost. Myslím, že jsme na dobré cestě. Konec třetí zprávy.  

Cestovatelské týmy  19.07.2021, 22:45:27
Cestovatelé v čase vytvořili šest týmů, které se budou snažit opravit časovou anomálii. Tak vznikly skupiny Tik Ťaky, Eyes of Ages, Infinity Watch, Strážci času, Paradox a Černé hodinky. Pomocí zpráv od profesora Zeita a rad docenta Tima se týmy snaží získat drahocenný čas a tím i šanci vrátit se do reality.  

Zpráva prof. Zeita č. 2  19.07.2021, 22:36:38
Hlásí se profesor Zeit. Objevil jsem se v roce 2010. Čtyři expedice soupeří o dobytí jižního pólu. Jsou tu Amundseni, All stars, Orion a Chladní piráti. Lyže a sněžnice jsou důležité, stejně tak i teplé oblečení. Na výpravy ale padla sněžná slepota a musejí se orientovat jen podle ostatních smyslů. Nejmladší členové je teď vedou. Zdá se, že historie se opakuje a i vy budete brzy vrženi do této časové linie. Za každý úspěch v minulosti získáte trochu času navíc, který se vám jistě bude hodit později. Držte se. Docente Time, poslal jsem vám nasbíraný obrazový materiál. Proveďte analýzu. Konec druhé zprávy.  

Zpráva prof. Zeita č. 1  18.07.2021, 23:43:14
Tady je profesor Zeit. Toto je zpráva pro cestovatele v čase. Zatím nevím, co se přesně stalo, ale zdá se, že časová anomálie mě přenesla do minulosti a trhlina je stále otevřena. Budu tuto anomálii zkoumat a výsledky bádání zaznamenávat do zpráv. Snad se k vám tyto zprávy dostanou. Asistente Time, dohlédněte na ostatní cestovatele, ať neztrácí čas. Váš profesor Zeit. Konec první zprávy.  

Kletba se naplnila  7.07.2021, 16:01:29
Nebozí poutníci otevřeli hrobku faraona Amenemheta III. a přivolali na sebe jeho kletbu.
Jsou uzavřeni v chodbách času a nikdo neví, kdy a kde se objeví. Jedinou možností, jak kletbu zlomit, je projít komnaty minulosti a pokřivený čas v nich narovnat.